Nejčastější dotazy

Jak dlouho celý proces a výstavba potrvá?

Během prvních třech dnů se nejprve spolu spojíme, seznámíme vás s projektem a domluvíme se na prohlídce, vytvoříme rezervaci. Následně se domluvíme na schůzce ohledně financování a poté podepíšeme rezervační smlouvu. Dále začneme s přípravou Smlouvy o budoucí kupní smlouvě a Smlouvy o dílo. Samotná výstavba dřevostavby trvá cca 3 měsíce.

Je možné zajistit si v rámci projektu financování?

V rámci projektu nabízíme výhodné financování ve spolupráci s našimi partnery z bank. S námi se o nic nemusíte starat, náš průvodce veškeré papírování zajistí za vás.

Pomůžete mi s vyladěním interiéru?

Za velmi příznivou cenu se vám v případě potřeby bude věnovat interiérový designér, který dle vašich požadavků sestaví projekt interiéru se specifikací veškerých povrchů podlah a stěn, barevností, výběrem nábytku od postele po lampičku atd.

Umíte zajistit dodávku kuchyňské linky a vestavného nábytku?

Máme vlastní výrobu kvalitních kuchyňských linek, vestavných skříní, ale i jiného nábytku na míru. Veškerý nábytek může být vytvořen zcela dle vašich individuálních představ.

V rámci koupě RD potřebuji prodat svou nemovitost a vše nastavit ideálně tak, abych v mezičase nebydlel pod mostem.

S tím vám umíme velmi dobře pomoci díky našim realitním průvodcům, kteří patří mezi nejlepší na trhu. Jsme schopni nastavit i individuální splátkový kalendář, pokud budeme proces prodeje vaší stávající nemovitosti řešit my.

© Copyright bidlivdoubravicích 2020

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: