O projektu

O projektu Zelené Doubravice

Rodinné domy v Doubravicích

  • Klidné místo pro Vaše bydlení
  • Rozmanitá příroda se zázemím města
  • Jedinečné rodinné domy v lokalitě Pardubice - Doubravice.

Popis projektu Zelené Doubravice

  • V několika etapách celkem až 83 rodinných domů na pozemcích o velikosti od 285 m2 do 1000 m2
  • Lokalita Pardubice - Doubravice (vynikající dopravní dostupnost na komunikaci R37 i MHD)
Bydlení v rodinném domě v ceně od 7,9 mil Kč včetně pozemku a DPH. Kompletní inženýrské sítě

Okouzlující místo pro rodinný život

  • V docházkové vzdálenosti se nachází mateřská a základní škola v Ohrazenicích
  • V blízkosti najdete přírodní památku U Pohránovského rybníka, ideální pro běh i pěší turistiku, cyklistiku nebo volnou procházku do přírody s Vašimi nejbližšími
  • Kompletní občanská vybavenost – zavedené obchody, restaurace, pošta, lékárna či supermarket, vše v pěší dostupnosti do 15 minut, autobusem nebo autem

Prohlédnout nabídku

Bidli v Doubravicích

V malebných Doubravicích na okraji Pardubic, kde se propojuje krásná příroda s výbornou dopravní dostupností, vzniká projekt nových rodinných domů. Lokalita se vzrostlou zelení, vodními plochami a příjemnou atmosférou Vám nabídne dostatek soukromí.

Rodinné domy se nachází na místě bývalého statku a zahradnictví, v bezprostřední blízkosti přírodní památky U Pohránovského rybníka, který je ideální pro pěší turistiku, cyklistiku nebo vyjížďky na koni. Pouhých 100 m od rodinného domu najdete nově otevřené Centrum tenisu a plážového volejbalu, dále pak dětské a sportovní hřiště a restauraci. Okolí nabízí mnoho sportovních, relaxačních i rekreačních možností.

Veškerá občanská vybavenost je dostupná v Doubravicích, Ohrazenicích nebo v Pardubicích. Velkou výhodou této lokality je snadná dostupnost centra Pardubic MHD. V sousedních Ohrazenicích najdete školu a školku.

Nabízíme rodinné domy na pozemcích s rozlohou od 285 do 1000 m2.

Rodinné domy v nově budovaném centru obce budou disponovat dostatkem prostoru, dvěma parkovacími stáními, zahrádkou a především zaujmou příznivou cenou. Navíc zde vzniknou i komerční prostory k prodeji, které rozšíří stávající nabídku služeb v obci.

Pokud rodinný dům v Pardubicích, je pro Vás projekt Zelené Doubravice tou správnou volbou.

© Copyright bidlivdoubravicích 2020

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: