Proč bydlet v Doubravicích?

Doubravice jsou částí  statutárního města Pardubic a  nacházejí se na severozápadě Pardubic. Projekt  Zelené Doubravice představuje bydlení v klidné lokalitě se vzrostlou zelení, vodními plochami a příjemnou atmosférou. Nabízíme rodinné domy k prodeji, které Vám zajistí dostatek soukromí v krásném prostředí. Veškerá občanská vybavenost je dostupná v Doubravicích, Ohrazenicích nebo v Pardubicích. Velmi dobrá dostupnost centra Pardubic městkou hromadnou dopravou je dalším z význačných kladů této lokality. V blízkém okolí nových rodinných domů je mnoho sportovních, relaxačních a rekreačních možností (plážový volejbal a tenis v Doubravicích, koupání v rybníku Oplatil, značené turistické trasy). Nedaleko vede železniční trať Pardubice – Hradec Králové, přímo v Doubravicich je železniční zastávka.

8 důvodů proč bydlet v Doubravicích

1

Praktické bydlení – bydlete ve velkých moderních rodinných domech s praktickou dispozicí 5 KK. Nové, certifikované materiály, technologie, systémy vytápění, vzhled i provedení posunuly dřevostavby úplně jiným směrem.

2

Strategická poloha – Do centra Pardubic se dostanete za 5 min autem, nebo 10 min autobusem, případně trolejbusem. Rychlé spojení autem i vlakem do Hradce a Prahy.

3

Bydlení v zahradách – Rodinné domy se nacházejí na velkých zahradách, nově vznikající projekt sousedí s lesem, oborou  a přírodní památkou Pohránovského rybníka a okolí (Evropsky významná lokalita).

4

Podmanivé prostředí Doubravic – Ne každý může najít domov v klidné a čisté lokalitě na kraji města. Podmanivá příroda okolí Doubravic Vás okouzlí. Míst, kam můžete vyrazit na procházku nebo cyklovýlet, je tu spousta.

5

Sport pro malé i velké – Tenis, plážový volejbal nebo cyklistika. Odpočívejte aktivně. Hřiště i sportovní kluby najdete ve svém nejbližším okolí. Z Doubravic vede nově vybudovaná cyklostezka.

6

Chytrá domácnost spoří energie – Nechte si postavit moderní ekologické bydlení na klíč. Důraz klademe na ekologické nakládání s dešťovou vodou, energetickou úspornost a komfort uživatelů. V delším časovém horizontu vám dřevostavba přinese větší komfort zdravého bydlení za celkově nižších provozních nákladů.

7

Finančně dostupné bydlení – Získejte svůj nový moderní domov nejen na skvělé adrese, ale i za příznivou cenu.

8

Vliv na životní prostředí – Na výrobu jedné hliněné cihly, jednoho kilogramu cementu, vápna, skla betonu, oceli se spotřebuje mnohem více energie než na jeden dřevěný trám. Stavby ze dřeva jsou z jediné plně obnovitelné tuzemské suroviny.

© Copyright bidlivdoubravicích 2020

Nahoru

Tomuto webu dodal šťávu: