Žijtev Zelených Doubravicích

a šetřete tisíce korun
díky použitým technologiím

2 999 Kč
jsou náklady na vytápění a chlazení v našich domech

Zelené Doubravice 

Řešíte, jak efektivně vytápět starší dům? Máme pro Vás řešení. Pořiďte si energeticky úspornou novostavbu v Zelených Doubravicích a šetřete každý měsíc tisíce, díky:

• Vysoce výkonnému a tichému tepelnému čerpadlu Daikin Perfera  v energetické třídě A+++

• Nákladům na vytápění a chlazení, které jsou v našich domech pouhých 2 999,-Kč měsíčně*

• Oknům s 3 těsnícími úrovněmi v křídle i rámu

• Vysoce kvalitní tepelné izolaci obvodových a stropních konstrukcí

Jak jsme to spočítali?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas aliquet accumsan leo. Aliquam ornare wisi eu metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Quisque porta. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Maecenas aliquet accumsan leo. Aliquam ornare wisi eu metus. Nullam rhoncus aliquam metus. Quisque porta. Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. 

Tepelné čerpadlo DAIKIN Perfera

  • Fakt 1 adipiscing elit.

  • Fakt 2 Maecenas aliquet accumsan leo.

  • Fakt 3Aliquam ornare wisi eu metus.

  • Fakt 4 Nullam rhoncus aliquam metus.

  • Fakt 5 Quisque porta.

  • Maecenas fermentum, sem in pharetra pellentesque, velit turpis volutpat ante, in pharetra metus odio a lectus. 

  • Stáhnout specifikaci

Základní pravidla

Zvýhodněnou hypotéku s garantovaným úrokem je možné čerpat na veškeré nemovitosti v projektu Zelené Doubravice zakoupené nebo rezervované v době od 1. 8. 2022 do odvolání akce, které ale nenastane dříve než dne 30. 1. 2023. V rámci zvýhodněné hypotéky prodávající pozemku, společnost Bydlení V Zahradách Doubravice s.r.o. („BVZD“), poskytne zájemci prostředky na úhradu části anuitní splátky hypotečního úvěru. Pokud tedy někdo:

  1. do svého vlastnictví koupí pozemek v rámci projektu Zelené Doubravice;
  2. dohodnutým způsobem sjedná výstavbu domu na tomto pozemku; a
  3. získá hypoteční financování na koupi pozemku a/nebo výstavby domu prostřednictvím společnosti SFG Finance, s.r.o.,

může získat zvýhodněnou hypotéku s garantovaným úrokem ve výši 1,99 % ročně. Pokud by se nám tuto sazbu nepodařilo s bankou vyjednat, rozdíl garantované měsíční splátky a splátky sjednané pro klienta naším hypotečním poradcem v bance dorovnáme z vlastních prostředků. 

Zvýhodněná hypotéka s garantovaným úrokem se poskytuje v rozsahu úvěru do 5 milionů Kč. Zprostředkovat je možné i vyšší úvěr, nad částku 5 milionů Kč se ale garantovaný úrok 1,99 % již vztahovat nebude. I přesto se ale stále jedná o významnou podporu. 

Zvýhodněná hypotéka s garantovanou sazbou se poskytuje na dobu od splnění podmínek pro její obdržení do ukončení období fixace výše úroku z úvěru, nejvýše ale na dobu 3 let od uzavření příslušné úvěrové smlouvy. V případě delší fixace se po uplynutí 3 let úrok 1,99 % již negarantuje. 

Podmínky pro získání zvýhodněné hypotéky s garantovaným úrokem jsou velice jednoduché. Je třeba, aby zájemce řádně zaplatil kupní cenu a cenu za výstavbu domu a získal hypoteční úvěr prostřednictvím SFG Finance, s.r.o. 

Máte dotaz ke zvýhodněné hypotéce?

Tomáš Horák
realitní specialista

mobil: 776 654 372
 tomas.horak@bidli.cz

Rádi ho zodpovíme. Zavolejte nám, napište nebo vyplňte formulář a my se vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozveme.