Vaše bydlení snů pod taktovkou specialistů

Zelené Doubravice jsou výsledkem spolupráce silných partnerů a těch největších specialistů ve svém oboru. Spokojenost našich klientů je pro nás na prvním místě: s každým (budoucím) majitelem našich domů se známe osobně a ke každému přistupujeme naprosto individuálně.  

Přesvědčte se sami

Majitelé nových domů v Zelených Doubravicích to udělají za nás

87%

 hodnotí kvalitu služeb společnosti SIKO školní známkou 1-2

95%

hodnotí přístup developera
Doubravice 21 školní známkou 1-2

88 %

tvrdí, že pro ně byl podstatný fakt, že stavitelem domů je RD Rýmařov

91 %

hodnotí kvalitu služeb RD Rýmařov známkou 1-2 

Zdroj: Průzkum spokojenosti mezi novými majiteli domů v Zelených Doubravicích (říjen-listopad 2022)

RD Rýmařov

Společnost RD Rýmařov s.r.o. působí na stavebním trhu již 50 let. S historií firmy je nedílně spojen průmyslový rozvoj moderního stavění na bázi prefabrikace dřeva. Společnost realizovala už více než 26 000 staveb, a to nejen rodinných či bytových domů, ale také celých developerských projektů. 

RD Rýmařov se opírá o mnohaleté zkušenosti v oboru a je dodavatelem se zdravým sebevědomím a potenciálem operovat na evropském stavebním trhu. 

Doubravice 21

Společnost Doubravice 21 s.r.o. byla založená za účelem vybudování infrastruktury a prodeje jednotlivých parcel a domů v projektu Zelené Doubravice na okraji Pardubic. Na tomto projektu spolupracuje se společnostmi Bydlení v Zahradách Doubravice s.r.o. a Bydlení v Zahradách Doubravice II s.r.o. a také s původními majiteli pozemků. 

Cílem Doubravic 21 je nabídnout dostupné bydlení v domech 5+kk a 6+kk v krásné přírodě na území krajského města, a to zejména rodinám s dětmi. I ty si totiž podle firmy zaslouží žít v moderních, energeticky úsporných domech šetrných k životnímu prostředí i peněžence.

Další partneři

SIKO

Rozsáhlá síť prodejen s kompletním koupelnovým a kuchyňským vybavením. Nabízí vše od obkladů a dlažeb přes vany, sprchy a vodovodní baterie až po kuchyňské linky. Samozřejmostí jsou služby interiérových designérů a 3D grafické návrhy. 

bidli

Firma s nejkomplexnější nabídkou bydlení v ČR a cílem stát se průvodcem lidí na cestě za jejich novým domovem. Bidli zprostředkovává prodej a pronájem nemovitostí, staví domy, vyrábí interiéry a nabízí i financování nemovitostí.  

Se službami SIKO jsme byli maximálně spokojeni. Naprostá profesionalita, vstřícnost, milé jednání, ochota. Paní nám poradila, ukázala, doporučila. Měli jsme pocit, že jednáme s člověkem, který opravdu ví co dělá a je maximálně kompetentní.  

Obrovská ochota, profesionální přístup, s čímkoliv byla potřeba, vyšli vstříc. 

 

Profesionální a dobrá komunikace. S realizací jsme spokojení.

 

Velmi nám pomohl grafický návrh realizaci koupelen a možnost si výrobky prohlédnout na vlastní oči v prodejně Siko v Opatovicích.

Profesionálové, nic pro ně nebyl problém (od vstřícného přístupu ode dne započetí stavby až po opravu nepřesností)!

Zdroj: Průzkum spokojenosti mezi novými majiteli důmů v Zelených Doubravicích (říjen-listopad 2022)

Chcete vědět víc?

Tomáš Horák
realitní specialista

mobil: 776 654 372
 tomas.horak@bidli.cz

Zeptejte se našeho realitního makléře nebo si rovnou domluvte prohlídku vzorového domu.

Zavolejte nám, napište nebo vyplňte formulář a my se vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozveme.