Bydlení v novém domě za pouhých 7 měsíců?

Proč snít o bydlení, které můžete mít

Dům takový, jaký se líbí a vyhovuje vám 

Váš nový dům v Zelených Doubravicích ještě nestojí, a tak to má být. Dobře víme, že různí lidé mají různé potřeby a přání a my chceme, aby je mohli zhmotnit i ve svém bydlení.

Projekty našich domů nejsou neměnné, a i když exteriér je z pochopitelných důvodů do značné míry daný, interiér je možné poměrně volně konfigurovat.

Potřebujete jeden větší pokoj a dva menší? Hodila by se vám do ložnice vestavěná šatna? Nic z toho není problém, pojďme společně navrhnout váš dům snů. 

Vyřiďte vše na jednom místě

Od podpisu smlouvy po výběr dlažby do koupelny 

S námi nemusíte obíhat banky, úřady ani kuchyňská studia. Chcete-li, vyřídíme pro vás vše najednou a z jednoho místa. Dostanete od nás veškerou dokumentaci a už při podpisu smlouvy s naším makléřem si budete moci zvolit veškeré náležitosti, vybavení a zařízení vašeho nového domu v Zelených Doubravicích – od podlahových krytin po vytápění.  

Máme uzavřenou exkluzivní smlouvu se společností SIKO, kde vám rádi poradí s vaší novou koupelnou i kuchyní. Samozřejmostí jsou pak grafický návrh a 3D vizualizace přímo od designéra a zvýhodněné ceny pro naše klienty. 

Vašim přáním a požadavkům se meze nekladou, i náš standard ale určitě příjemně překvapí, a to jak kvalitou, tak šíří sortimentu. Vyberte si podle svého dekory podlah, interiérových dveří, rozměry a odstíny dlažeb a obkladů a mnoho dalšího.  

Žijte udržitelně

Bydlení pro generace bez výčitek 

Bydlení v přírodě s ohledem na planetu a společnost, přesně takové jsou Zelené Doubravice. Při stavbě využíváme ty nejnovější stavební materiály a moderní systémy, jejichž výsledkem jsou energeticky úsporné domy šetrné k životnímu prostředí. 

Začíná to už samotnou konstrukcí: spotřeba energie na výrobu dřevěných trámů je podstatně nižší než na hliněné cihly, betonové tvárnice nebo ocelové rámy. Dřevo je také jedinou plně obnovitelnou tuzemskou surovinou. To na naše stavby pochází výhradně z České republiky, takže se omezuje i uhlíková stopa mezinárodní dopravy.  

S ohledem na planetu se nakládá také s dešťovou vodou, která se zachytává vsakem na pozemku, neodchází zbytečně do kanalizace a zůstává v krajině.   

A nakonec: kvalitní zpracování a použité materiály se postarají o to, že váš nový dům v Zelených Doubravicích bude dobře sloužit dlouhá léta nejen vám, ale i vašim dětem a vnoučatům. Pojďte ho s námi začít stavět ještě dnes. 

Šetřete peníze za energie

Mimořádně úsporné bydlení přímo
ve městě

V Zelených Doubravicích stavíme nejen s ohledem na životní prostředí, ale také na vaši peněženku. Výsledkem zvolených materiálů a postupů jsou energeticky úsporné domy s velmi nízkými náklady na provoz domácnosti, které s ohledem na celkovou dodanou energii spadají do třídy A.  

Už v základu tak najdete zateplení, okna a další vybavení, díky kterým za energie snadno ušetříte stovky a tisíce korun měsíčně. 

Zateplení

Fasády domů v Zelených Doubravicích jsou zateplené tím nejmodernějším systémem. V zimě tak dosáhnete tepelného komfortu pouze s minimálním přitápěním, v létě v nich naopak udržíte příjemnou teplotu i bez klimatizace. 

Okna s trojskly

K tepelnému komfortu s vynaložením minimálního množství energie přispějí i plastová okna s trojskly. Ta se zároveň postarají i o udržení optimální vlhkosti uvnitř vašeho domu. Na kondenzaci můžete rovnou zapomenout. 

Vytápění a ohřev vody

Každý dům bez výjimky nabízí přípravu na krbová kamna a solární panely. Rozhodnete-li se jich využít, investice do těchto technologií se vám brzy vrátí v podobě minimálních účtů za elektřinu.   

Bydlete
už za 7 měsíců

Máte dotaz?

Rádi ho zodpovíme. Zavolejte nám na +420 776 654 372, napište na tomas.horak@bidli.cz nebo vyplňte formulář a my se vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozveme.