Otevíráme vám
cestu k novému bydlení

2,99 %. 
Sazba, se kterou na bydlení dosáhnete

Vlastní dům za cenu nájmu 

Vlastní bydlení se dnes vinou vysokých úrokových sazeb mnohým lidem rychle vzdaluje z dosahu. Také jste se už začali smiřovat s tím, že si na svůj nový dům zkrátka budete muset pár let počkat? Se Zelenými Doubravicemi nemusíte.  

Na koupi svého vysněného domu v nádherné lokalitě na okraji Pardubic můžete využít naši speciální nabídku zvýhodněné hypotéky, se kterou nezaplatíte po dobu prvních 3 let od zahájení splácení úvěru více než měsíční splátku ve výši odpovídající roční úrokové sazbě 2,99 %. Tyto prémiové podmínky platí pro koupi kteréhokoliv domu v projektu, a to až do výše úvěru 5 milionů Kč. V případě, že se nám je s bankou nepodaří dohodnout, rozdíl vám dorovnáme ze svého.   

Kolik budete splácet?

Příklady hypotečních úvěrů bez a se zvýhodněnou hypotékou s garantovanou úrokovou sazbou 2,99 % ročně

Příklad

Kolik byste zaplatili bez zvýhodněné hypotéky:

Výše úvěru:  5 000 000 Kč
Doba splatnosti:  25 let
Úroková sazba: 6,49 % p.a.
Výše měsíční anuitní splátky: 33 729 Kč

Kolik zaplatíte se zvýhodněnou hypotékou:

Výše úvěru:  5 000 000 Kč
Doba splatnosti:  25 let
Úroková sazba: 2,99 % p.a.
Výše měsíční anuitní splátky: 23 685 Kč

Sleva: 10 044 Kč měsíčně

Základní pravidla

Zvýhodněnou hypotéku s garantovaným úrokem je možné čerpat na veškeré nemovitosti v projektu Zelené Doubravice zakoupené nebo rezervované v době od 1. 8. 2022 do odvolání akce, které ale nenastane dříve než dne 30. 1. 2023. V rámci zvýhodněné hypotéky prodávající pozemku, společnost Bydlení V Zahradách Doubravice s.r.o. („BVZD“), poskytne zájemci prostředky na úhradu části anuitní splátky hypotečního úvěru. Pokud tedy někdo:

  1. do svého vlastnictví koupí pozemek v rámci projektu Zelené Doubravice;
  2. dohodnutým způsobem sjedná výstavbu domu na tomto pozemku; a
  3. získá hypoteční financování na koupi pozemku a/nebo výstavby domu prostřednictvím společnosti SFG Finance, s.r.o.,

může získat zvýhodněnou hypotéku s garantovaným úrokem ve výši 2,99 % ročně. Pokud by se nám tuto sazbu nepodařilo s bankou vyjednat, rozdíl garantované měsíční splátky a splátky sjednané pro klienta naším hypotečním poradcem v bance dorovnáme z vlastních prostředků. 

Zvýhodněná hypotéka s garantovaným úrokem se poskytuje v rozsahu úvěru do 5 milionů Kč. Zprostředkovat je možné i vyšší úvěr, nad částku 5 milionů Kč se ale garantovaný úrok 2,99 % již vztahovat nebude. I přesto se ale stále jedná o významnou podporu. 

Zvýhodněná hypotéka s garantovanou sazbou se poskytuje na dobu od splnění podmínek pro její obdržení do ukončení období fixace výše úroku z úvěru, nejvýše ale na dobu 3 let od uzavření příslušné úvěrové smlouvy. V případě delší fixace se po uplynutí 3 let úrok 2,99 % již negarantuje. 

Podmínky pro získání zvýhodněné hypotéky s garantovaným úrokem jsou velice jednoduché. Je třeba, aby zájemce řádně zaplatil kupní cenu a cenu za výstavbu domu a získal hypoteční úvěr prostřednictvím SFG Finance, s.r.o. 

Máte dotaz ke zvýhodněné hypotéce?

Tomáš Horák
realitní specialista

mobil: 776 654 372
 tomas.horak@bidli.cz

Rádi ho zodpovíme. Zavolejte nám, napište nebo vyplňte formulář a my se vám nejpozději do dvou pracovních dnů ozveme.